Diyetisyen

Fatma Gök

Mail Abonesi Olabilirsiniz

Benim Hikayem

Fatma Gök

2014

yılı Gümüşhane Üniversitesi “Beslenme ve Diyetetik” bölümünden başarıyla mezunu olan Dyt.Fatma GÖK; 2013-2014 yıllarında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, KTÜ Farabi Tıp Fakültesi,Gümüşhane Devlet Hastanesi’nde çeşitli birimlerde görev almıştır. Aynı zamanda toplum sağlığı ve aile sağlığı merkezlerinde de alanı dahilinde çalışmalar sürdürmüştür.

Diyet lifi ve beslenme, zerdeçal ve kanser üzerine etkisi, bal ve sağlık konuları gibi birçok alanda araştırmaları neticesinde; tezlerini sunarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Ö

Özel bir beslenme firmasında Akdeniz Bölge Sorumlusu Diyetisyen olarak görev yapmış ve çeşitli tıp merkezlerinde çalışmıştır.

Akdeniz Manşet gazetesi, Antalya Hilal gazetesi,Antalya Burada, Gazetebir gibi gazetelerin sağlık köşesinde, Osmanlı Kahvecisi Der’ki ve Wom dergilerinde; beslenme ve sağlık ilişkisini çeşitli konularla kaleme almıştır. Aynı zamanda Womtivi kanalında, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda “Sağlıcakla Kal” programını hazırlayıp sunmaktadır.

Bireysel beslenme danışmanlığı ve diyet tedavisi hizmetlerine ilave olarak; kendi oluşturduğu online diyet sistemi ile yurtiçi ve yurtdışı danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.